Online-проект "Молоді таланти Харкова"

Цей проект творчих робіт - крок на шляху обдарованих дітей і молоді до розвитку таланту. Даним заходом ми хочемо об'єднати молоде покоління у прояві творчого, діяльного початку, яке допоможе нам розкрити і пропагувати мистецтво у всіх його проявах, а так само об'єднати бібліотеку і користувача.

Мета проекту: створення умов для формування творчого середовища для молодого покоління, активізація творчого потенціалу дітей в інтересах їх особистісного розвитку.

Завдання проекту:

  1. створити умови для можливості молодому поколінню реалізувати свої творчі здібності і таланти;
  2. надати можливість талановитій молоді безкоштовно організувати виставки своїх робіт або концерти / літературні зустрічі на базі бібліотеки;
  3. організація арт-простору на базі бібліотеки, а також на платформі віртуального простору і соціальних мереж.

В проекті можуть взяти участь всі бажаючі з міста Харкова віком до 35 років. На проекті можуть бути представлені будь-які творчі роботи: малюнок, колаж, ліплення, скульптура, фото, hand-made, макет, музика, проза, поезія і т.д.

Очікувані результати:

1. Підвищення рівня культури серед молодого покоління;

2. Залучення талановитої молоді та активних читачів шляхом безкоштовних послуг в бібліотеці;

3. Широке арт-простір не тільки в масштабі бібліотеки, а й в масштабах всього міста.

ПЕРСПЕКТИВИ:

1. Організація безкоштовних літературних курсів та тренінгів для початківців письменників;

2. Випуск літературного альманаху з кращими роботами молодих талантів;

3. Виставка-ярмарок творчих робіт юних талантів;

4. Організація концертів районного масштабу для молодих виконавців;

5. Організація віртуальних виставок для юних художників;

6. Формування партнерських відносин з фотографами Харкова, з метою проведення майстер-класів, фото-конкурсів, фото-виставок для молоді.

Проект діє з 1 липня 2015 року.

Інформацію про учасників проекту, а так само переглянути їх кращі роботи, можна на спеціальній сторінці нашого сайту.


Учасники проекту "Молоді таланти Харкова"

/Files/images/molode_talant/Алена.png Наша бібліотека продовжує цикл виставок наших читачів!
Зараз на абонементі нашої бібліотеки виставлені малюнки нашої активної читачки –
Диченко Олени.

Диченко Олена Володимирівна – дуже талановита дівчина. Вона має беззаперечний хист до малювання. Їй всього 14 років, а вона вже брала участь в багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, має безліч нагород. Олена малює з 4 років. Любов до мистецтва їй прищепила мама, яка теж дуже любить малювати.

Зараз Олена навчається в 7-А класі КЗ «Харківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області». Її викладач Руденко Марина Арнольдівна веде здібну ученицю з 1-го класу і бачить в Оленці великий потенціал.

Дівчина малює переважно пастеллю та олівцем, проте більш полюбляє олівець. Майбутня художниця хоче показати в своїх роботах красу світу почуттів, також пробує свої сили в передачі реальної картини світу. Зараз дівчинка захопилась ще одним напрямом – ілюстрацією. Казкові герої оживають під її олівцем, сюжети прочитаних книг постають перед нами через призму її сприйняття.

Навесні 2017 року Олена, що є постійною читачкою нашої бібліотеки, дізналась про наш онлайн-проект «Молоді таланти Харкова» і представила нам свої малюнки. В рамках проекту ми провели виставку її робіт, яка отримала високу оцінку серед мешканців нашого району.

Центральна бібліотека висловлює свою подяку Олені за її активність та співпрацю, а також сподівається, що ця виставка робіт надихне її на нові досягнення.

Ми віримо, що Олену чекає блискуче майбутнє на обраному шляху і бажаємо їй творчого натхнення та успіхів!

Ми запрошуємо усіх бажаючих відвідати on-line виставку малюнків на нашому сайті та в соціальних мережах!

/Files/images/molode_talant/Рисунок19.jpg/Files/images/molode_talant/Рисунок20.jpg/Files/images/molode_talant/Рисунок21.jpg/Files/images/molode_talant/Рисунок22.jpg


/Files/images/222.jpg Виставка художніх робіт "Експресія свободи від"Єлизавети Ізотової, учениці 9-а класу середньої школи №2, яка мешкає у Немишлянському районі м.Харкова.

Вона почала з 6-ти років малювати. Але Ліза не тільки малює, ще вона любить собак, а також захоплюється орігамі. Своїй школі допомагає тим, що малює декорації до театральних сценок та постанов.

«Ходить в библиотеку – это прикольно! Спасибо за приятные моменты.», - Л. Ізотова.

Чорний колір у її роботах - це поєднання всіх кольорів і несе в собі асоціацію з ніччю і темрявою, це символ тиші, порожнечі і створення. Чорний протилежність білому.

Центральна бібліотека висловлює свою подяку Лізі за її співпрацю та сподівається, що ця виставка її робіт надихне її на нові досягнення.

Ми запрошуємо усіх бажаючих відвідати online виставку малюнків на нашому сайті та в соціальних мережах, а також в читальній залі ЦБ імені Д.І.Писарева


/Files/images/molode_talant/Рисунок10.jpg/Files/images/molode_talant/Рисунок6.jpg

/Files/images/molode_talant/Рисунок7.jpg/Files/images/molode_talant/Рисунок9.jpg


/Files/images/molode_talant/ajnj.png Виставка художніх робіт нашого постійного читача Кея Ніоні "Його картини - нестримний політ фантазії, його стиль - сюрреалізм!"

Наша бібліотека продовжує цикл виставок наших читачів.

Зараз у читальному залі бібліотеки виставлені малюнки нашого активного користувача – Кея Ніоні.

Кею —34 роки, у 2007 році він на-вчався у Харківському художньому учи-лищі, надихнула на творчу роботу захоп-лива магія Девіда Копперфільда.

Його картини - нестримний політ фантазії, його стиль — сюрреалізм!

Незважаючи на фантасмагоричний, викривлений стиль подачі свого самови-раження, його картини чомусь зовсім зрозумілі кожному, вони зможуть зачепи-ти, розтопити або порушити будь-яке серце.

У його роботах багато хто знаходить частинку себе - ту саму «безуминка», без якої життя було б нудне і одноманітне.

Центральна бібліотека висловлює свою подяку Кею за його активність та співпрацю, а також сподівається, що ця виставка робіт надихне його на нові дося-гнення.

Ми запрошуємо усіх бажаючих відві-дати on-line виставку малюнків на нашо-му сайті та в соціальних мережах ЦБ імені Д. І. Писарева.

А наших відвідувачів ми закликаємо до дії, співпраці та активного творчого життя разом із бібліотекою.

/Files/images/molode_talant/Рисунок11.jpg/Files/images/molode_talant/Рисунок12.jpg/Files/images/molode_talant/Рисунок14.jpg/Files/images/даня.jpg Художня виставка робіт "Таланти живуть поруч з вами" від нашого постійного читача Данила Векшина.

“У найглибшій сутності культура є не що інше, як творчий синтез”. В. Віндельбанд

Не талановитих людей не буває — є люди, які просто так думають. Талано-виті люди бачать світ інакше. Хтось розвиває свій талант і живе ним, а хтось зариває його у землю, вважаючи за краще забути про нього.

Бібліотека, як культурний заклад не може пройти осторонь від цієї теми. Ми шукаємо вираження талантів, на-тяки на талант у дорослих і підлітків. Ми прагнемо вдихнути надію у кож-ного відвідувача і віримо в успіх та інтелект кожного користувача нашої бібліотеки.

Наша бібліотека вирішила підтри-мати своїх читачів. Так була організо-вана виставка робіт молодого худож-ника-початківця, нашого активного користувача – Данила Векшина.

Його роботи пройняті тонким від-чуттям природи та любов’ю до рідно-го міста Харкова. Ці, ще молоді тво-ріння, показують світ глибше і вираз-ніше ніж звичайні фото чи картинки, адже вони “живі” — написані відчут-тям та серцем. Неймовірні абстракції відкривають невловимий та багатог-ранний світ розуму, динаміки… Все що створено людськими руками — прекрасне, про це говорять роботи із дерева та пластиліну, що також вклю-чені до виставки.

Центральна бібліотека висловлює Данилові свою вдячність та бажає не-вичерпного натхнення та віри у свої сили. Сподіваємося, що у майбутньо-му будемо продовжувати співпрацю.

Ми запрошуємо усіх бажаючих від-відати нашу виставку, перегляд якої було відкрито ще до Дня визволення Харкова і через численні прохання продовжену до кінця осені.

А наших відвідувачів ми закликає-мо до дії, співпраці та активного твор-чого життя разом із бібліотекою.

/Files/images/molode_talant/Рисунок2.png/Files/images/molode_talant/Рисунок4.png/Files/images/molode_talant/Рисунок1.png/Files/images/molode_talant/Рисунок3.png


/Files/images/molode_talant/Рисунок1.jpg

Музичний вечір в бібліотеці-філії № 42 Центральної бібліотечної системи Немишлянського району від Введенської Вероніки - учениці 9 класу ліцею «Імпульс» №161 і ДМШ №10, по класу ксилофон і ударні інструменти.

Серед безлічі перемог - Перша премія на ХХІІ Міжнародному музичному фестивалі "Музика - наш Спільний дім": першому відкритому естрадно-джазовому конкурсі "Джаз-Фієста".

«Я дуже люблю і ціную книги, тому бібліотека-філія №42 для дітей для мене, це місце, де можна знайти багато нового і цікавого, пізнавального і дивного». Вероніка

Бібліотека вдячна за співпрацю і бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог на Музичному Олімпі!

/Files/images/molode_talant/Рисунок29.jpg/Files/images/molode_talant/Рисунок2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

/Files/images/талант!!.jpg

On-line проект "Молодые таланты Харькова" - прийміть участь і Ви!

Дата останньої зміни 23 Листопада 2017

Фотогалерея