Майстер-клас у бібліотеці «Валентинка для тебе»

14 лютого до Дня Святого Валентина в бібліотеці-філії №42 для дітей ЦБС Немишлянського району було проведено майстер-клас «Валентинка для тебе».

День Святого Валентина – це свято, коли люди висловлюють свою любов один до одного. Прийнято дарувати подарунки, листівки, сюрпризи, сувеніри тим, кого любиш. Це не обов’язково повинна бути пара – чоловік і жінка, любити один одного можутьбатьки і діти, сестри і брати, друзі та сусіди.

На бібліотечному майстер-класі дівчата виготовляли підвіску-валентинку, яку можна використовувати як брелок або прикрасу. А хлопці – валентинки-кошики з солодким сюрпризом та теплими побажаннями. Захід не обійшовся без танців, веселощів, і яскравих вражень.

Переглянути відео заходу можна за посиланням нижче:

/Files/images/1_2024/1_kv_2024/Знімок екрана 2024-02-29 174152.png